Nově otevřeno večer

0

Každý čtvrtek do 21:30 hod. Nové burger&sandwich menu.

Kategorie : Zprávy Staré masny

Blues fest – Karburátor & Špinaví lůzři

0

Kapela s rockovým srdcem a bluesovou duší.

bandzone.cz/karburatorblues

Pražské backyard-blues trio Špinaví lůzři se stalo Objevem Rádia Beat, které se rozhodlo jejich první autorské album zařadit mezi svá doporučení. Lůzři také odkazují na starou americkou a britskou scénu 50.-70. let, ovšem ve vlastních úpravách.

www.spinaviluzri.cz/o-kapele

Kategorie : Hudební program

Projct F – Deep Purple revival

0

Představujeme  vám  hard rockovou kapelu, která je složena ze starších muzikantů, kteří jsou vychovaní muzikou 70-80 let minulého století a hlavně špiček mezi kapelami rocku  –  skupin  URIAH HEEP a DEEP PURPLE.  Kapela na produkcích předvádí cca. dvouhodinový koncertní program složený ze skladeb kapel URIAH HEEP a DEEP PURPLE.

Kategorie : Hudební program

Silvestr s kapelou Roks

0

Silvestrovský bigbítový dunění s ohňostrojem, půlnočním přípitkem a ??????

Kategorie : Hudební program

Jolly Joker & P.B.U.

0

V roce 1991 vzniká band Jolly Joker and The Plastic Beatles of the Universe.  Zakládajícím členem je Petr Kumandžas, do té doby (od roku 1988) člen nejvýznamnější kultovní kapely 70. a 80. let Plastic People of the Universe. V té době omlazená formance vystupovala pod názvem Půlnoc, aby pak tento soubor mohl (ilegálně) absolvovat 3 světové turné, především v USA a západní Evropě a zde následně natočit CD City of Hystery (BMG Arista Records).

Následně vzniklá kapela Jolly Joker and The Plastic Beatles of the Universe raketovým startem slaví úspěchy nejen doma ale i v Evropě. Debutové album Heavy, Funky, Boxing n‘ Roll (1992), ve svém stylu revoluční deska, ovlivnila generaci nově vznikající hudební scény po pádu komunistického režimu. Od roku 1992 se Jolly Joker & P.B.U. stává stálicí na klubové scéně i scéně festivalové.

bandzone.cz/jollyjoker?at=news

Kategorie : Hudební program

Motorhead revival

0

Dvě hodiny smrtícího rytmu a totálního nasazení, to je koncert skupiny MOTÖRHEAD REVIVAL, která vznikla v roce 1999 v Přerově a od té doby odehrála několik set vystoupení v ČR a Německu. Trojice zkušených muzikantů nenechá nikoho na pochybách, že hudba Lemmy Kilmistera je nesmrtelná!

Kategorie : Hudební program

Pumpa

0

Pražská rocková legenda hrající jižanský rock po 3 letech opět u nás.

www.pumparock.cz/band/band1.php

Kategorie : Hudební program

Štěpánské rockování

0

Judas Priest revival Moravia

judaspriestrevivalmoravia.wz.cz/

Doro & Warlock revival

www.doro-revival.com/

Kategorie : Hudební program

DneskaNe – zimní pivní

0

Punkrocková trojka z Kroměříže Vám ukáže co s načatým večerem..

www.dneskane.cz/

bandzone.cz/dneskane2011

Kategorie : Hudební program

Judast Priest revival Praha

0
Pražská formace Judas Priest Revival vznikala v letech 1998-1999. Velice brzy se zařadila mezi špičku tzv. revivalové scény. To, jakým způsobem se popasovala s nelehkým repertoárem legendárních Judas Priest vskutku vzbuzuje zasloužený obdiv. Když stojíte na jejich koncertě a zavřete oči, opravdu téměř slyšíte samotné Judas Priest… a když ty oči otevřete, svým způsobem Judas Priest i vidíte, protože pražský Judas Priest Revival pojal svoji poklonu originálu důkladně i po vizuální stránce. Takhle má vypadat správný revival!

 

Kategorie : Hudební program