Štěpánské rockování

0

Judas Priest revival Moravia

judaspriestrevivalmoravia.wz.cz/

Doro & Warlock revival

www.doro-revival.com/

Kategorie : Hudební program,Zprávy Staré masny

Insania & Bethrayer

0

INSANIA vznikla roku 987, po několika koncertech jí byla roku 988 ze strany brněnské StB zakázána další činnost. Poté chvíli působí pod krycím názvem SKIMMED a pod touto hlavičkou vydává v roce 990 první nezávislou desku v tehdejším Československu, LP „New Insanity“.

Roku 992 obnovuje činnost opět pod názvem INSANIA a v novém složení vydává roku 992 demo „R.U.DEAD?“, v r. 993 EP „Vertigo“ a v r. 994 první CD „Crossfade“, které slavilo úspěch i v zahraničí. Kapela dále koncertuje po celé Evropě, hostuje v několika televizních a rozhlasových pořadech a hraje společně s kapelami jako je VOIVOD, NO MEANS NO nebo KILLING JOKE. Od roku 991 se datuje její přátelský vztah s Jello Biafrou (ze sanfranciských DEAD KENNEDYS).

www.insania.cz/news_c.php

Kategorie : Hudební program

DneskaNe

0

Punkrocková trojka z Kroměříže Vám ukáže co s načatým večerem..

www.dneskane.cz/

bandzone.cz/dneskane2011

Kategorie : Hudební program

Hard Rock tribute-Led Zeppelin, AC/DC, Deep Purple

0

Pražská kapela, která má v repertoáru nejlepší rockové písně let 1969 – 1978. Základ tvoří písně Led Zeppelin a Deep Purple. Dále můžete slyšet Van Halen, Cream, Janis Joplin, UFO, Free, Uriah Heep, Black Sabbath atd. Členové jsou mnoho let protřelí muzikanti, kteří do této party utíkají od povinností ve svých kmenových kapelách.

Kapela vznikla před dvěma lety. Repertoár je tvořen z poloviny písněmi Led Zeppelin a Deep Purple, a z druhé poloviny písněmi kapel a zpěváků, jako jsou např. Uriah Heep, Free, Janis Joplin, Cream, Carlos Santana, Jimi Hendrix, Lynyrd Skynyrd, AC/DC, Queen, Van Halen, Kinks atd. V kapele hrají ostřílení muzikanti, Martin Vajgl (Olympic, Wanastovi Vjecy, Čechomor, Vltava), Sváťa Chalupa (Luboš Pospíšil, Broky Františka Kanečka, Egelet, duše klubu Limonádový Joe), Jan Hradec (Manželé, Broky F.Kanečka, Egelet), Terka Chovítová (Hairy Groupies, sboristka mnoha projektů), Vladimír Knobloch (duše klubu Chapeau Rouge).

www.hardrocktribute.cz/

Kategorie : Hudební program

Judast Priest revival Praha

0
Pražská formace Judas Priest Revival vznikala v letech 1998-1999. Velice brzy se zařadila mezi špičku tzv. revivalové scény. To, jakým způsobem se popasovala s nelehkým repertoárem legendárních Judas Priest vskutku vzbuzuje zasloužený obdiv. Když stojíte na jejich koncertě a zavřete oči, opravdu téměř slyšíte samotné Judas Priest… a když ty oči otevřete, svým způsobem Judas Priest i vidíte, protože pražský Judas Priest Revival pojal svoji poklonu originálu důkladně i po vizuální stránce. Takhle má vypadat správný revival!

 

Kategorie : Hudební program

Purple-Rainbow tribute

0

Ritchie Blackmoore´s Rainbow revival,

Když v roce 1974 opouští Ritchie Blackmore legendární formaci Deep Purple, spousta fanoušků mu to nedokáže odpustit. Kdyby ovšem v té době věděli, že nejen neskončí jedna ikona rocku, ale že se o rok později zrodí nová, stejně dobrá, možná by mu tehdy odpustili .
Více zde: www.purplerainbow.cz/

Kategorie : Hudební program

Dark Gambale & IQ Opice

0

Vznik skupiny Dark Gamballe je datován od roku 2000, kdy bylo k názvu dřívější skupiny Dark přidáno slovo Gamballe 1998 Všechna alba od roku 2004 byla nominována mezi tři nejlepší počiny roku, v kategorii Hard n Heavy v prestižní anketě. Akademie populární hudby hudebních publicistů ANDĚL (český ekvivalent zahraničních cen GRAMMY).A také zde získala jedno místo DRUHÉ a dvě TŘETÍ místa.

Dnes jsou kultovní energickou velmi známou kapelou která, brázdí velká festivalová pódia i menší kluby.

www.darkgamballe.cz/index.php

 

 

Kategorie : Hudební program

Hudba Fryšták & Symbioza

0
Hudba Fryšták
Tvorba kapely Hudba Fryšták často usrkává alkoholické nápoje v zakouřeném bluesovém baru, kde občas zapíjí smutek z nešťastné lásky či tvrdého života, občas pozvedá sklenku na zdraví a radost ze setkání. Takto posilněna se vydává na rozličné procházky, tu ji zláká adrenalin rockových sportovišť, jindy louka či háj folku, občas si vezme výstřední klobouk a jde si zakřičet na náměstí alternativy. Když ve výchozím baru přebere, kráčí unaveně a vrávoravě, někdy však odhadne správnou míru a pak její chůze dosahuje svižnosti Jožo Pribilince. Je to živoucí organizmus, který se umí zahloubat a roztesknit, odzbrojit posluchače prostotou a pokorou, ale často i šibalsky mrknout a překvapit. A rád potkává nové tváře. Přijďte se seznámit…
Symbioza
založena v r.1973 v Sydonii. Vyznačuje se bluesrockovým cítěním a vlastní tvorbou. Hlavním pilířem celé kapely Jindra Kos, zapálený muzikant a autor většiny textů..
Kategorie : Hudební program

Napsali o nás

7

Pošlete nám svůj názor, zajímá nás jak se Vám u nás líbí.

Kategorie : Zprávy Staré masny

U2 Desire Band revival

0

Není co dodat, přijďte se podívat.Velmi zdařilý tribute irských U2..

Kategorie : Hudební program