Hudební program

U2 Desire Band revival

říj 28 20:30

Není co dodat, přijďte se podívat.Velmi zdařilý tribute irských U2..

Kategorie : Hudební program

Salamandra & Imortela

říj 29 20:30

SALAMANDRA vznikla v roce 1998 a během své existence se propracovala na špičku metalových kapel v ČR, má na svém kontě šest řadových CD a pravidelně vystupuje na velkých hudebních festivalech a koncertech po boku nejslavnějších světových rockových kapel.

www.salamandra.cz/cs/o-nas

Support: Imortela, otrokovická melodic- metalová skupina.

bandzone.cz/imortela1

 

Kategorie : Hudební program

Bon Jovi absolute revival

lis 04 20:33

 Bon Jovi tak jak je máte rádi…parta nadšených muzikantů Vám nedá vydechnout. Průřez celou tvorbou s největšími hity této americké hardrockové kapely.

www.bonjovirevival.com/

Kategorie : Hudební program

Dark Gambale & Tchoři & Corp of Noise

lis 05 20:30

Vznik skupiny Dark Gamballe je datován od roku 2000, kdy bylo k názvu dřívější skupiny Dark přidáno slovo Gamballe.

Pod názvem Dark vydala skupina tyto alba :1992 – Sex n Death, 1994 – Zyezn Gamballe and Mental World, 1996 – Under the Bottom, 1998 – Dark GamballeTaké se účastnila na bezpočtech samplerů a tributních alb.Např. takových veličin, jako Metallica, nebo Rage Against the Machine, Smashing Pumpkins.Dvě posledně jmenované vyšli u amerických Dwell Records.Všechna alba od roku 2004 byla nominována mezi tři nejlepší počiny roku, v kategorii Hard n Heavy v prestižní anketě Akademie populární hudby hudebních publicistů ANDĚL (český ekvivalent zahraničních cen GRAMMY).A také zde získala jedno místo DRUHÉ a dvě TŘETÍ místa.

www.darkgamballe.cz/index.php

bandzone.cz/tchori

bandzone.cz/corpsofnoise

Kategorie : Hudební program

Parta 77 – old punk..(Sex Pistols, Ramones a The Clash) + Green Day Revival

lis 11 20:30

Parta 77 je seskupení zkušených muzikantů které vytvořilo projekt old punk za účelem zahrát si muziku z jiného ranku a zároveň se řádně uvolnit.

 

Kategorie : Hudební program

Synkopy 61

lis 12 20:30

Synkopy 61 je brněnská skupina působící od roku 1960 dodnes s přestávkou mezi lety 1990 a 1995.

V pořadu „Válka je vůl“ Vám nabízíme naši nejdéle hrající beatovou skupinu, která patřila v šedesátých a sedmdesátých letech ke špičce naší populární hudby. Proslula neotřelou vlastní tvorbou a zejména výbornýmí vícehlasými vokály, za které si vysloužila od kritiků označení „Moravští Beach Boys“ a získala mnohá ocenění na hudebních festivalech u nás i v zahraničí.

www.synkopy61.cz/

Kategorie : Hudební program

Hudba Fryšták & Symbioza & SVL rock

lis 18 20:30

Hudba Fryšták
Tvorba kapely Hudba Fryšták často usrkává alkoholické nápoje v zakouřeném bluesovém baru, kde občas zapíjí smutek z nešťastné lásky či tvrdého života, občas pozvedá sklenku na zdraví a radost ze setkání. Takto posilněna se vydává na rozličné procházky, tu ji zláká adrenalin rockových sportovišť, jindy louka či háj folku, občas si vezme výstřední klobouk a jde si zakřičet na náměstí alternativy. Když ve výchozím baru přebere, kráčí unaveně a vrávoravě, někdy však odhadne správnou míru a pak její chůze dosahuje svižnosti Jožo Pribilince. Je to živoucí organizmus, který se umí zahloubat a roztesknit, odzbrojit posluchače prostotou a pokorou, ale často i šibalsky mrknout a překvapit. A rád potkává nové tváře. Přijďte se seznámit…
Symbioza
založena v r.1973 v Sydonii. Vyznačuje se bluesrockovým cítěním a vlastní tvorbou. Hlavním pilířem celé kapely Jindra Kos, zapálený muzikant a autor většiny textů..
SVL rock-zastaví se u nás v podzinmním turné Šílenec Tour 2016
Kategorie : Hudební program

N.V.Ú & Nšoči punkové dunění

lis 26 20:30

Kategorie : Hudební program

Slayer & Accept revival

pro 09 20:30

Old Thrash Titans je thrash metalová kapela z Morkovic u Kroměříže. Její kořeny sahají až někam do první poloviny 90. let. „Novodobá“ historie se datuje od roku 2007, kdy kapela znovu a pod novým názvem obnovila činnost… Kapela se profiluje jako revival band americké thrashové ikony SLAYER.

bandzone.cz/oldthrashtitans?at=news

Accept revival:

Cílem tohoto seskupení není hrát si na originál, ale uctít a oslavit tuto legendu světového metalu, jakožto ji i přiblížit mladšímu publiku.Koncertní program kapely je cca 80min. a obsahuje největší hity legendy ACCEPT.

bandzone.cz/acceptrevivalband?at=info

Kategorie : Hudební program

Štěpánské Hard&Heavy

pro 26 20:30

Forest Jump..drsná partička z Bučovic ze svým harcore-crossoverem a Wyzard Infernal s black metalem a podiovou shov..

bandzone.cz/forrestjump?at=info

bandzone.cz/wizardi

Kategorie : Hudební program