Hudební program

George & Beatovens

zář 09 20:30

Karel Kahovec a Viktor Sodoma ve vzpomínkovém večeru na P.Nováka. …Svou lásku jsem rozdal, Poprava blond holky, Paní v černém, Klaunova zpově a další hitovky….

Kategorie : Hudební program

UP! Great&Kervežekson – crossover alternativ

zář 16 20:30

UP!GREAT  je kapela, která vás uhrane svou silnou energií, živelností a nespoutaným koncertním projevem. Výrazný vliv na vaše čidla bude mít jistě především charismatický projev zpěvačky, která vás rozhodně nenechá klidnými a svým projevem vás přiměje k následování hudební energie, která z kapely srší všemi směry. Hudba UP!GREAT je těžko škatulkovatelná, jde napříč různými hudebními žánry /hardcore-rock-alternativa/, je plná přímočarých groovů, riffů, emocí a experimentů, kterým vládne nezaměnitelný hlas divoženky Veronicy

Kervežekson

Většina lidí má problém vyslovit název této kapely i na druhý či další pokus. Problém je také přesně určit, do jaké škatulky zapadá. Kervežekson čerpá z mnoha stylů, vznikl tak jejich osobitý žekson styl. Punk, hardrock, funky-groove-slap, to je skromný výčet vlivů této sebranky

bandzone.cz/kervezekson

bandzone.cz/upgreat?at=info

www.upgreat.cz/

Kategorie : Hudební program

Nšoči & Kochta Band

říj 06 20:30

Punkrocková kroměřížská formace včele s P.Knapem si s sebou přivezou zlínskou poprockovou kapelu Kochta Band.

Pavel říka: „když už mi to děláš, dělj mi to pořádně..“

 

Kochta Band:

Rybass hrával s Wicherkem v Otrokovicích, Kochta hrával v jazzovém duu s Radkem. Setkání v podchodu však bylo osudové a od tohoto okamžiku se začal kdesi ve Vesmíru rodit „Kochta Band“.

bandzone.cz/kochtaband

Kategorie : Hudební program

Paradox & 1st Choice

říj 07 20:30

Pop punkrocková kapela z Kroměříže  představí kamoše 1st Choice z Prahy alternativní rock.

bandzone.cz/1stchoice

bandzone.cz/_92449?at=dashboard&vc=3

Kategorie : Hudební program

KingBee absolute bluesrock

říj 13 20:30

Tohle je záruka tvrdého bigbítu, vítězové Bluesalive 2017  v čele s D.Williamsem, za zády mu sekundujícími skvělými muzikanty a hutnou muzikou…J.Bonammassa, Police, Deep Purple, ZZ Top, J.Hendrixe, Muddy Watterse a těch nevětších velikánů bluesrockové scény.

Kategorie : Hudební program

Pink Floyd – Distant Bells

říj 14 20:30

Repertoár skupiny Distant Bells tvoří průřez celou tvorbou Pink Floyd. Hrají skladby ze všech alb Pink Floyd, tedy i z psychedelického období 2. poloviny 60.let (debutové album The Piper at the Gates of Dawn, např. singl „Arnold Layne“), dlouhé kompozice („Atom Heart Mother“, „Echoes“), celé album The Dark Side of the Moon, rovněž i skladby z posledního studiového alba The Division Bell. V repertoáru je zahrnuto také několik skladeb ze sólových alb Davida Gilmoura a Ricka Wrighta…

distantbells.net/

Kategorie : Hudební program

Skorpions revival

říj 20 20:30

Mimořádný hudební projekt zabývající se slavnou německou kapelou Scorpions. Kapelu tvoří ostřílení hudebníci a v čele stojí zpěvák Martin Filák ze Vsetína, finalista slovenské soutěže „Elán je Elán“..

www.scorpionsrevival.cz/fotky.html

Kategorie : Hudební program

Broučky

říj 21 20:30

Punk rock n´rollová kapela z Kroměříže.

bandzone.cz/broucky?at=dashboard

Kategorie : Hudební program

U2 Desire Band revival

říj 27 20:30

Není co dodat, přijďte se podívat.Velmi zdařilý tribute irských U2..

Kategorie : Hudební program

Purple-Rainbow tribute

říj 28 20:33

Ritchie Blackmoore´s Rainbow revival,

Když v roce 1974 opouští Ritchie Blackmore legendární formaci Deep Purple, spousta fanoušků mu to nedokáže odpustit. Kdyby ovšem v té době věděli, že nejen neskončí jedna ikona rocku, ale že se o rok později zrodí nová, stejně dobrá, možná by mu tehdy odpustili .
Více zde: www.purplerainbow.cz/

Kategorie : Hudební program