Hudební program

Stewe Clark trio USA

zář 09 20:30

Rezident z Bridgeportu (Connecticut, USA), excelentní basák, se znovuspojil  po pěti letech s klávesistou Walterem Fischbacherem a bubeníkem Vajcem Deczim, takže se všichni tři znají hráčsky i lidsky více než dokonale. A vědí také jak udělat dohromady pořádnou šou, jsou totiž odborníci na crafting engaging sets řemeslně dokonalé sety  chytlavéh groove a oslnivých sól. Steve Clarke natočil 6 CD jako lídr svých sestav  a cestuje, po USA a Evropě více než 15 let. Vystupoval po boku jazzových velikánů jako jsou Mike Stern, Sherri Winston a Sam & Dave. Toto turné je Steveovým návratem do Evropy po 4-leté přestávce.

Kategorie : Hudební program

Damage, inc.-Metalica revival

zář 17 20:30

 

„Czech Metallica revival band, Prostějov.“

Kategorie : Hudební program

Motorhead revival Olomouc

zář 23 20:30

Žádná muzika není dost nahlas, prohlásil Lemmy Kilmister….rock´n Roll žije dál…..

Kategorie : Hudební program

Loretta – support Skramasax

zář 30 20:30

Loretta – metalové dračice z Brna opět na scéně !!! Dámská kapela Loretta vznikla v roce 1989 a už roku 1990 se její skladba Zlost objevila na metalovém sampleru „Detonation“.Po prvních několika koncertech staronové Loretty lze konstatovat pouze jediné:

“Na bigbeat není člověk nikdy starej! Natož ženský!

Kategorie : Hudební program

Sepultura czech revival

říj 08 20:30

Kategorie : Hudební program

Luboš Andršt Blues Band & Dani Robinson-support Good old Trails Holešov

říj 15 20:30

Luboš Andršt je český bluesový, jazzový, jazzrockový a artrockový kytarista, skladatel a pedagog. Působil v kapelách:Blues Band, Framus 5, Energit, Jazz Q….Největší jeho poctou je, že si zahrál s B.B.Kingem.

Americký hudebník Dani Robinson odstartoval svou úspěšnou kariéru v Los Angeles. Ovlivněn produkcí legendární nahrávací společnosti Motown Records, později Erikem Claptonem, Jimmy Pagem či Steviem Wonderem si vybudoval specifický styl. Zásadní vliv měl na Daniho tvorbu největší kytarový mág všech dob Jimi Hendrix.

Kategorie : Hudební program

Pink Floyd – Distant Bells

říj 22 20:30

Repertoár skupiny Distant Bells tvoří průřez celou tvorbou Pink Floyd. Hrají skladby ze všech alb Pink Floyd, tedy i z psychedelického období 2. poloviny 60.let (debutové album The Piper at the Gates of Dawn, např. singl „Arnold Layne“), dlouhé kompozice („Atom Heart Mother“, „Echoes“), celé album The Dark Side of the Moon, rovněž i skladby z posledního studiového alba The Division Bell. V repertoáru je zahrnuto také několik skladeb ze sólových alb Davida Gilmoura a Ricka Wrighta…

distantbells.net/

Kategorie : Hudební program

U2 Desire Band revival

říj 28 20:30

Není co dodat, přijďte se podívat.Velmi zdařilý tribute irských U2..

Kategorie : Hudební program

Salamandra

říj 29 20:30

SALAMANDRA vznikla v roce 1998 a během své existence se propracovala na špičku metalových kapel v ČR, má na svém kontě šest řadových CD a pravidelně vystupuje na velkých hudebních festivalech a koncertech po boku nejslavnějších světových rockových kapel.

www.salamandra.cz/cs/o-nas

Kategorie : Hudební program

Synkopy 61

lis 12 20:30

Synkopy 61 je brněnská skupina působící od roku 1960 dodnes s přestávkou mezi lety 1990 a 1995.

V pořadu „Válka je vůl“ Vám nabízíme naši nejdéle hrající beatovou skupinu, která patřila v šedesátých a sedmdesátých letech ke špičce naší populární hudby. Proslula neotřelou vlastní tvorbou a zejména výbornýmí vícehlasými vokály, za které si vysloužila od kritiků označení „Moravští Beach Boys“ a získala mnohá ocenění na hudebních festivalech u nás i v zahraničí.

www.synkopy61.cz/

Kategorie : Hudební program