Hudební program

U2 Desire Band revival

bře 30 20:30

Není co dodat, přijďte se podívat.Velmi zdařilý tribute irských U2..

Kategorie : Hudební program

Madmen – uriah Heep-Deep Purple revival

dub 06 20:30

Kapela Madmen sestavená z ostřílených muzikantů(M.Morávek Progres 2, Futurum, J.Korbička Synkopy 61) slaví 50 let na scéně.

madmen.cz/drupal/

bandzone.cz/uriahheeprevivalthemadmen?at=dashboard

Kategorie : Hudební program

Hard Rock tribute-Led Zeppelin, AC/DC, Deep Purple

zář 21 20:30

Pražská kapela, která má v repertoáru nejlepší rockové písně let 1969 – 1978. Základ tvoří písně Led Zeppelin a Deep Purple. Dále můžete slyšet Van Halen, Cream, Janis Joplin, UFO, Free, Uriah Heep, Black Sabbath atd. Členové jsou mnoho let protřelí muzikanti, kteří do této party utíkají od povinností ve svých kmenových kapelách.

Kapela vznikla před dvěma lety. Repertoár je tvořen z poloviny písněmi Led Zeppelin a Deep Purple, a z druhé poloviny písněmi kapel a zpěváků, jako jsou např. Uriah Heep, Free, Janis Joplin, Cream, Carlos Santana, Jimi Hendrix, Lynyrd Skynyrd, AC/DC, Queen, Van Halen, Kinks atd. V kapele hrají ostřílení muzikanti, Martin Vajgl (Olympic, Wanastovi Vjecy, Čechomor, Vltava), Sváťa Chalupa (Luboš Pospíšil, Broky Františka Kanečka, Egelet, duše klubu Limonádový Joe), Jan Hradec (Manželé, Broky F.Kanečka, Egelet), Terka Chovítová (Hairy Groupies, sboristka mnoha projektů), Vladimír Knobloch (duše klubu Chapeau Rouge).

www.hardrocktribute.cz/

Kategorie : Hudební program

Pink Floyd – Distant Bells

říj 13 20:30

Repertoár skupiny Distant Bells tvoří průřez celou tvorbou Pink Floyd. Hrají skladby ze všech alb Pink Floyd, tedy i z psychedelického období 2. poloviny 60.let (debutové album The Piper at the Gates of Dawn, např. singl „Arnold Layne“), dlouhé kompozice („Atom Heart Mother“, „Echoes“), celé album The Dark Side of the Moon, rovněž i skladby z posledního studiového alba The Division Bell. V repertoáru je zahrnuto také několik skladeb ze sólových alb Davida Gilmoura a Ricka Wrighta…

distantbells.net/

Kategorie : Hudební program

Hudba Fryšták & Symbioza

říj 19 20:30

Hudba Fryšták
Tvorba kapely Hudba Fryšták často usrkává alkoholické nápoje v zakouřeném bluesovém baru, kde občas zapíjí smutek z nešťastné lásky či tvrdého života, občas pozvedá sklenku na zdraví a radost ze setkání. Takto posilněna se vydává na rozličné procházky, tu ji zláká adrenalin rockových sportovišť, jindy louka či háj folku, občas si vezme výstřední klobouk a jde si zakřičet na náměstí alternativy. Když ve výchozím baru přebere, kráčí unaveně a vrávoravě, někdy však odhadne správnou míru a pak její chůze dosahuje svižnosti Jožo Pribilince. Je to živoucí organizmus, který se umí zahloubat a roztesknit, odzbrojit posluchače prostotou a pokorou, ale často i šibalsky mrknout a překvapit. A rád potkává nové tváře. Přijďte se seznámit…
Symbioza
založena v r.1973 v Sydonii. Vyznačuje se bluesrockovým cítěním a vlastní tvorbou. Hlavním pilířem celé kapely Jindra Kos, zapálený muzikant a autor většiny textů..
Kategorie : Hudební program

Purple-Rainbow tribute

říj 20 20:33

Ritchie Blackmoore´s Rainbow revival,

Když v roce 1974 opouští Ritchie Blackmore legendární formaci Deep Purple, spousta fanoušků mu to nedokáže odpustit. Kdyby ovšem v té době věděli, že nejen neskončí jedna ikona rocku, ale že se o rok později zrodí nová, stejně dobrá, možná by mu tehdy odpustili .
Více zde: www.purplerainbow.cz/

Kategorie : Hudební program